Γλέντια Ιουλίου Κρήτης



Τρίτη 01 Ιουλίου

Τετάρτη 02 Ιουλίου
Στρατάκης Γιώργος & Νίκος Περαχώρι Ανώγεια 

Πέμπτη 03 Ιουλίου
Μανωλαράκης Ανδρέας : Ρούστικα 
Στρατάκης Γιώργος & Νίκος : Γιορτή Κρασιού Δαφνές Ηρακλείου 

Παρασκευή 04 Ιουλίου
Σαριδάκης Κώστας : Γιορτή Κρασιού Δαφνές  Ηρακλείου
Στρατάκης Γιώργος & Νίκος Ταβέρνα Προγούλης Βρύσες Αποκορώνου

Σάββατο 05 Ιουλίου
Μαθιουδάκης Λευτέρης : Πλατεία Λουτράκι Χανιά
Μαρτσάκης Αντώνης : Γιορτή Κρασιού Δαφνές Ηρακλείου
Στεφανάκης Μανώλης : Σκοπή Λασιθίου
Στρατάκης Γιώργος & Νίκος Πο.Συλ. Χωνος Μυλοπόταμος
Φραγκιαδάκης Μιχάλης : Ιδιόμελο Ηράκλειο

Κυριακή 06 Ιουλίου
Αλεφαντινός Μιχάλης : Γιορτή Κρασιού Δαφνές Ηρακλείου
Στρατάκης Γιώργος & Νίκος Κουτσουράς Ιεράπετρας

Δευτέρα 07 Ιουλίου
Αλεξάκης Μανώλης  : Γιορτή Κρασιού Δαφνές Ηρακλείου
Στρατάκης Γιώργος & Νίκος Κασταμονιτσα Ηρακλείου

Τρίτη 08 Ιουλίου
Κουνάλης Δ&Μ Γιορτή Κρασιού Δαφνές Ηρακλείου

Τετάρτη 09 Ιουλίου
Περουλάκης Νίκος & Ζήνος : Τα κίτρινα ποδήλατα Χανιά
Ζωιδάκης Νίκος Πλατεία Ροδωπού Χανιά
Μανωλιούδης Γιώργος-Κακουδάκης Κώστας Γιορτή Κρασιού Δαφνές Ηρακλείου
Μαρούλης Πέτρος : Χωραφάκια Χανιά
Στρατάκης Γιώργος & Νίκος Summer Theatro Αγ.Μαρίνα Χανιά

Πέμπτη 10 Ιουλίου
Καλλέργης Μιχάλης Γιορτή Κρασιού Δαφνές Ηρακλείου

Παρασκευή 11 Ιουλίου
Κουνάλης Δ&Μ : Κάτω Χωριό Λασιθίου
Παπαδάκης Γιώργος Γιορτή Κρασιού Δαφνές Ηρακλείου
Στρατάκης Γιώργος&Νίκος : Θέατρο Ερωφίλη Ρέθυμνο

Σάββατο 12 Ιουλίου
Γιακουμάκης Γιώργος Γιορτή Κρασιού Δαφνές Ηρακλείου
Ζωιδάκης Νίκος : Κέντρο Καλυβών Χανιά

Κυριακή 13 Ιουλίου
Σαμόλης Νεκτάριος Γιορτή Κρασιού Δαφνές Ηρακλείου

Δευτέρα 14 Ιουλίου

Τρίτη 15 Ιουλίου
Μαθιουδάκης Λευτέρης : Ταυρωνίτης Χανιά
Στρατάκης Γιώργος & Νίκος Λακώνια Αγ.Νικόλαος

Τετάρτη 16 Ιουλίου
Στρατάκης Γιώργος & Νίκος Τσαλικάκι Ηράκλειο
Φραγκιαδάκης Μιχάλης Molo Cafe Bar Αγ.Νικόλαος
Χαρούλης Γιάννης : Γαλιά Ηρακλείου

Πέμπτη 17 Ιουλίου
Στρατάκης Γιώργος & Νίκος Αυγενικη Ηρακλείου
Φραγκιαδάκης Μιχάλης Ο κήπος του Αλή Βαφή

Παρασκευή 18 Ιουλίου
Μαρούλης Πέτρος : Τάπαι Λασιθίου
Στρατάκης Γιώργος & Νίκος Καλονυκτή Ρεθύμνου

Σάββατο 19 Ιουλίου

Κυριακή 20 Ιουλίου
Μαθιουδάκης Λευτέρης : Φεστιβάλ Πλατανιά
Μαρούλης Πέτρος : Αρχαία Ελεύθερνα
Στρατάκης Γιώργος & Νίκος Βάμος Αποκορώνου


Δευτέρα 21 Ιουλίου
Ζωιδάκης Νίκος : Beach Bar Costa Costa Αγ.Μαρίνα Χανιά
Σταυρακάκης Βασίλης : Θέατρο Αγρών

Τρίτη 22 Ιουλίου
Ζωιδάκης Νίκος : Όβγορο Μαλάξα Χανίων

Τετάρτη 23 Ιουλίου

Πέμπτη 24 Ιουλίου
Μαρούλης Πέτρος : Ταβέρνα Μπάμπης Κουρνάς Αποκορώνου
Στρατάκης Γιώργος & Νίκος : Θέατρο Αγρών Κυπαρίσι

Παρασκευή 25 Ιουλίου
Μαρούλης Πέτρος : Αλόιδες Ρεθύμνου

Σάββατο 26 Ιουλίου
Κουνάλης Δ&Μ Καστέλλι Πεδιάδος
Σαμόλης Νεκτάριος Μιλλιαράδες Ηρακλείου
Στρατάκης Γιώργος & Νίκος : Κυριάνα Ρεθύμνου

Κυριακή 27 Ιουλίου
Ζωιδάκης Νίκος : Χάνδρα Σητείας
Περουλάκης Νίκος & Ζήνος : Φουρνέ Χανίων
Στρατάκης Γιώργος & Νίκος Ελιά Ηρακλείου

Δευτέρα 28 Ιουλίου
Ζωιδάκης Νίκος : Σκαλέτα Ρέθυμνο

Τρίτη 29 Ιουλίου


Τετάρτη 30 Ιουλίου
Ζωιδάκης Νίκος : Πλατεία Σούδας Χανιά
Στρατάκης Γιώργος & Νίκος Αμμουδάρα Ηρακλείου

Πέμπτη 31 Ιουλίου
Ζωιδάκης Νίκος : Σπάθα Προβλήτα Κολυμβαρίου

Γλέντια Ιουλίου Αθήνας



Τρίτη 01 Ιουλίου


Τετάρτη 02 Ιουλίου
Σταυριανουδάκης Κυριάκος-Χαλκιάς Γιώργος Ομαλός (Θηβών 283 Τηλ 210-56 21 642)

Πέμπτη 03 Ιουλίου
Σταυριανουδάκης Κυριάκος-Χαλκιάς Γιώργος : Κηποθέατρο Νίκαιας 

Παρασκευή 04 Ιουλίου
Κεχαγιαδάκης-Λαδουκάκης Ομαλός (Θηβών 283 Τηλ 210-56 21 642)
Σταυρουλιδάκης Κώστας : Λόφος Προφήτη Ηλία Αχαρναί

Σάββατο 05 Ιουλίου
Γαμπιεράκης Αντώνης Ομαλός (Θηβών 283 Τηλ 210-56 21 642)
Κακλής Γιάννης-Βακάκης Δημήτρης : 7 Δημ Σχολείου Καματερού
Μπικάκης Στέλιος : Λόφος Προφήτη Ηλία Αχαρναί

Κυριακή 06 Ιουλίου

Δευτέρα 07 Ιουλίου

Τρίτη 08 Ιουλίου

Τετάρτη 09 Ιουλίου

Πέμπτη 10 Ιουλίου

Παρασκευή 11 Ιουλίου
Ζερβάκης Γιώργος : Ταβέρνα Μαγγίνα
Βορδώνης Στέφανος Ομαλός (Θηβών 283 Τηλ 210-56 21 642)

Σάββατο 12 Ιουλίου
Βορδώνης Στέφανος Ομαλός (Θηβών 283 Τηλ 210-56 21 642)

Κυριακή 13 Ιουλίου

Δευτέρα 14 Ιουλίου

Τρίτη 15 Ιουλίου


Τετάρτη 16 Ιουλίου

Πέμπτη 17 Ιουλίου

Παρασκευή 18 Ιουλίου
Κακλής Γιάννης-Σκορδαλός Γιώργος Ομαλός (Θηβών 283 Τηλ 210-56 21 642)
Σάββατο 19 Ιουλίου
Κακλής Γιάννης-Σκορδαλός Γιώργος Ομαλός (Θηβών 283 Τηλ 210-56 21 642)
Κυριακή 20 Ιουλίου

Δευτέρα 21 Ιουλίου

Τρίτη 22 Ιουλίου


Τετάρτη 23 Ιουλίου

Πέμπτη 24 Ιουλίου

Παρασκευή 25 Ιουλίου

Σάββατο 26 Ιουλίου

Κυριακή 27 Ιουλίου

Δευτέρα 28 Ιουλίου

Τρίτη 29 Ιουλίου


Τετάρτη 30 Ιουλίου

Πέμπτη 31 Ιουλίου

Φιλικός Ποδοσφαιρικός Αγώνας τη Τρίτη 17-06-14


ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ ΣΤΙΣ 20:00 ΓΙΑ ΤΡΙΤΗ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΗ ΧΡΟΝΙΑ,
ΤΟ ΚΡΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ "ΟΜΑΛΟΣ" 
ΚΑΙ Η ΕΝΩΣΗ ΚΡΗΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ "Η ΟΜΟΝΟΙΑ"
ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΟΥΝ ΦΙΛΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟ ΑΓΩΝΑ!!!!
Eleonas Football Club Διεύθυνση:Κηφισού 147-149
(Παραπλεύρως Village Park)

Γλέντια Ιουνίου Αθήνας



Κυριακή 01 Ιουνίου
Μαρτσάκης Αντώνης  : Ομαλός (Θηβών 283 Τηλ 210-56 21 642) μεσημέρι

Δευτέρα 02 Ιουνίου

Τρίτη 03 Ιουνίου

Τετάρτη 04 Ιουνίου

Πέμπτη 05 Ιουνίου

Παρασκευή 06 Ιουνίου
Κορδατζάκης-Ψαρουδάκης  : Ομαλός (Θηβών 283 Τηλ 210-56 21 642)
Μαρτσάκης Αντώνης : Γήπεδο Αλκυων Πετρούπολη
Σταυρουλιδάκης Κώστας : Κονάκι

Σάββατο 07 Ιουνίου
Κονταρός Μανώλης : Γήπεδο Αλκυων Πετρούπολη
Κορδατζάκης-Ψαρουδάκης  : Ομαλός (Θηβών 283 Τηλ 210-56 21 642)
Σταυρουλιδάκης Κώστας : Πλ.Εθνικής Αντιστάσεως Σαλαμίνα

Κυριακή 08 Ιουνίου
Κορδατζάκης-Ψαρουδάκης  : Ομαλός (Θηβών 283 Τηλ 210-56 21 642) μεσημέρι
Σταυρουλιδάκης Κώστας : Κονάκι

Δευτέρα 09 02 Ιουνίου

Τρίτη 10 Ιουνίου

Τετάρτη 11 Ιουνίου

Πέμπτη 12 Ιουνίου

Παρασκευή 13 Ιουνίου
Γεωργιλάκης Ανδρέας : Ένα & Ένα Γαλάτσι
Κακλής Γιάννης-Σαριδάκης Πέτρος : Πέραμα
Κωνσταντάκης Μάρκος & Γιώργος : Κρήτη
Μανωλιούδης Γ-Κακουδάκης Κ : Ομαλός (Θηβών 283 Τηλ 210-56 21 642)
Σκορδαλός Γιώργος : Σύλλογος Κρητών Γαλατσίου

Σάββατο 14 Ιουνίου
Κακλής Γιάννης-Σκορδαλός Γιώργος  : 6ο Δημ.Σχολείο Αγ.Αναργύρων
Κεχαγιαδάκης-Λαδουκάκης : Πλατεία Ν.Σμύρνης
Κωνσταντάκης Μάρκος & Γιώργος : Κρήτη
Μανωλιούδης Γ-Κακουδάκης Κ : Ομαλός (Θηβών 283 Τηλ 210-56 21 642)
Σαβουιδάκης Γιάννης : Βολόσυρος
Σαριδάκης Πέτρος

Κυριακή 15 Ιουνίου

Δευτέρα 16 Ιουνίου

Τρίτη 17 Ιουνίου

Τετάρτη 18 Ιουνίου

Πέμπτη 19 Ιουνίου

Παρασκευή 20 Ιουνίου
Κορναράκης Μάνος-Αγγελιδάκης Βαγγέλης : Ομαλός (Θηβών 283 Τηλ 210-56 21 642)
Σκουλάς Βασίλης : Δημοτικό Στάδιο Αγ.Δημητρίου
Σταυρουλιδάκης Κώστας : Κονάκι

Σάββατο 21 Ιουνίου
Βουμβουλάκης Πέτρος  : Ομαλός (Θηβών 283 Τηλ 210-56 21 642)
Ζωιδάκης Νίκος Δημοτικό Στάδιο Αγ.Δημητρίου
Μαρoύλης Πέτρος : Παλλήνη 4ο Δημ.Σχολείο Σύλλογος Κρητών Κρί-Κρί
Παυλίδης Ηλίας : Μιτάτο live
Σταυρουλιδάκης Κώστας : Κονάκι
Στριλιγκάς-Σταυρουλάκης : Μικρό Δημαρχείο Ηλιούπολη

Κυριακή 22 Ιουνίου

Δευτέρα 23 Ιουνίου
Παλιουδάκης Ηλίας : Θέατρο Χυτήριο

Τρίτη 24 Ιουνίου
Στρατάκης Γιώργος&Νίκος  : Ομαλός (Θηβών 283 Τηλ 210-56 21 642)

Τετάρτη 25 Ιουνίου
Στρατάκης Γιώργος&Νίκος  : Ομαλός (Θηβών 283 Τηλ 210-56 21 642)

Πέμπτη 26 Ιουνίου
Αλυσσανδράκης Γρηγόρης : Λαγουδέρα Πέραμα

Παρασκευή 27 Ιουνίου
Αλεφαντινός Μιχάλης : Άλσος Βείκου Γαλάτσι
Κακλής Γιάννης-Σκορδαλός Γιώργος Ομαλός (Θηβών 283 Τηλ 210-56 21 642)
Σκουλάς Βασίλης : Τεχνόπολις Γκάζι
Σταυρουλιδάκης Κώστας : Κονάκι


Σάββατο 28 Ιουνίου
Κακλής Γιάννης - Αλυσσανδράκης Γρηγόρης : Πνευματικός Σύνδεσμος Κρητών Μοσχάτου-Ταύρου
Κοζωνάκης Ε&Μ : Κρητών Γεύσεις Μαραθώνας
Σταυρουλιδάκης Κώστας : Κονάκι
Στριλιγκάς-Σταυρουλάκης Άλσος Βείκου Γαλάτσι
Συμεωνίδης Σίμος-Ζαχαριουδάκης Χάρης Ομαλός (Θηβών 283 Τηλ 210-56 21 642)


Κυριακή 29 Ιουνίου

Δευτέρα 30 Ιουνίου
Ψαραντώνης-Χαίνηδες: Ηρώδειο

Τρίτη 31 Ιουνίου

Γλέντια Ιουνίου Κρήτης




Δευτέρα 02 Ιουνίου

Τρίτη 03 Ιουνίου

Τετάρτη 04 Ιουνίου

Πέμπτη 05 Ιουνίου
Ζερβάκης Γιώργος του Νικηφόρου : Πλατεία οδού Μιλάτου Ηράκλειο Παρουσίαση Δισκογραφικής δουλειάς

Παρασκευή 06 Ιουνίου
Μαθιουδάκης Λευτέρης : Στέκι του Αμπαδιώτη Μουρνιές Χανιά
Μαρούλης Πέτρος : Ταβέρνα 'Ηλιος Ρέθυμνο
Στρατάκης Γιώργος&Νίκος : Άγιος Θωμάς Αγροικιές

Σάββατο 07 Ιουνίου

Κυριακή 08 Ιουνίου
Βεζυράκης Νίκος : Μαρώνια Σητεία
Κουνάλης Δ&Μ : Σγουροκεφάλι Πεδιάδος
Μπικάκης Στέλιος : Αγία Γαλήνη (4η Γιορτή Ψαράδων)
Στρατάκης Γιώργος&Νίκος : Μαχαιρά Μονοφάτσι

Δευτέρα 09 Ιουνίου

Τρίτη 10 Ιουνίου

Τετάρτη 11 Ιουνίου
Περουλάκης Ζ&Ν : Βατόλακος Χανιά
Στρατάκης Γιώργος&Νίκος : Κίτρινα Ποδήλατα Χανιά

Πέμπτη 12 Ιουνίου
Μπομπολάκης-Μαρτσάκης : Χάλκινα Χανιά
Στρατάκης Γιώργος&Νίκος : Frame Bar Πλακιάς Ρέθυμνο

Παρασκευή 13 Ιουνίου
Μαθιουδάκης Λευτέρης : Roya Mat Κολυμπάρι
Στρατάκης Γιώργος&Νίκος : Θράψανο Πεδιάδος

Σάββατο 14 Ιουνίου
Στιβαχτάκηδες : Σκόπελα Ηράκλειο

Κυριακή 15 Ιουνίου
Κακουδάκης-Μανωλιούδης : Olympia Palace Ηράκλειο Τιμητική βραδιά αφιερωμένη στους Μανώλη  Κακλή-Ζαχάρη Μελεσσανάκη
Στρατάκης Γιώργος&Νίκος : Αγίοι Πάντες Αποκόρωνας

Δευτέρα 16 Ιουνίου

Τρίτη 17 Ιουνίου

Τετάρτη 18 Ιουνίου
Μαθιουδάκης Λευτέρης : Θέατρο Ανατολικής Τάφρου Χανιά

Πέμπτη 19 Ιουνίου

Παρασκευή 20 Ιουνίου
Ανωγιανάκης Στέλιος : Κονάκι Ηράκλειο
Σταυρακάκης Βασίλης : Ταβέρνα Ρούσσος Χουδέτσι
Στρατάκης Γιώργος&Νίκος : Τσιφούτ Καστέλι

Σάββατο 21 Ιουνίου
Κουνάλης Δ&Μ : Εργατικές Κατοικίες Γαζίου
Μαρκαντώνηδες : Ταβέρνα Ήλιος
Σμυρνάκης Μανώλης : Ρουσοχώρια
Στρατάκης Γιώργος&Νίκος : Τεριρέμ Ηράκλειο

Κυριακή 22 Ιουνίου
Μαρούλης Πέτρος : Αρμένοι Αποκορώνου
Στρατάκης Γιώργος&Νίκος : Πολ.Σύλογ.Πάνω Χερσονήσου

Δευτέρα 23 Ιουνίου

Τρίτη 24 Ιουνίου
Μαρτσάκης Αντώνης : Φανερωμένη Ηράκλειο

Τετάρτη 25 Ιουνίου

Πέμπτη 26 Ιουνίου

Παρασκευή 27 Ιουνίου
Σταυριανουδάκης Κυριάκος-Χαλκιάς Γιώργος : Ταβέρνα Κούρτσα Βαφές Αποκορώνου

Σάββατο 28 Ιουνίου
Μανωλιούδης-Κακουδάκης : Ταβέρνα Ήλιος Ρέθυμνο
Περουλάκης Νίκος&Ζήνος : Βατόλακος
Στρατάκης Γιώργος&Νίκος : Περιβόλια Χανίων

Κυριακή 29 Ιουνίου

Δευτέρα 30 Ιουνίου
Στρατάκης Γιώργος&Νίκος : Αργυρούπολη Χανιά




Τρίτη 31 Ιουνίου

Γλέντια Μαΐου Αθήνας


Πέμπτη 01 Μαΐου
Ζωιδάκης Νίκος : Κρητών Γεύσεις Μαραθώνας 


Παρασκευή 02 Μαΐου
Αλυσσανδράκης Γρηγόρης : Κρήτη
Γεωργιλάκης Ανδρέας : Πασιφάη
Ζωιδάκης Νίκος : Δικαστήριο Club
Μανωλαράκης Ανδρέας : Ομαλός (Θηβών 283 Τηλ 210-56 21 642)
Σκουλάς Βασίλης : Κονάκι
Στρατάκης Γιώργος & Νίκος : Κύκλος Live Stage Καλλιθέα


Σάββατο 03 Μαΐου
Αλυσσανδράκης Γρηγόρης : Κρήτη
Γεωργιλάκης Ανδρέας : Πασιφάη
Κεχαγιαδάκης-Λαδουκάκης : Μύρτιλο Ν.Σμύρνη
Σκουλάς Βασίλης : Κονάκι
Στριλιγκάς Γ-Σταυρουλάκης Μ Ομαλός (Θηβών 283 Τηλ 210-56 21 642) (Παρουσίαση Νέων Δίσκων-Θα ακολουθήσει γλέντι)

Κυριακή 04 Μαΐου
Επιτροπάκης-Δαβρής : Ρακοπαίγνιο μεσημέρι

Δευτέρα 05 Μαΐου
Ζερβάκης Γιώργος : Street 22 Πειραιάς

Τρίτη 06 Μαΐου

Τετάρτη 07 Μαΐου

Πέμπτη 08 Μαΐου

Παρασκευή 09 Μαΐου
Κονταρός Μανώλης : Ομαλός (Θηβών 283 Τηλ 210-56 21 642)
Φασουλάς-Καλλέργης : Κονάκι

Σάββατο 10 Μαΐου
Αλεξάκης Μανώλης : Πάρκο Γουδί
Γεωργιλάκης Ανδρέας : Πασιφάη
Κονταρός Μανώλης : Ομαλός (Θηβών 283 Τηλ 210-56 21 642)
Σταυρουλιδάκης Κώστας : Μιτάτο Live
Φασουλάς-Καλλέργης : Κονάκι
Ψαραντώνης : Βοτανικός Live Stage

Κυριακή 11 Μαΐου

Δευτέρα 12 Μαΐου

Τρίτη 13 Μαΐου

Τετάρτη 14 Μαΐου

Πέμπτη 15 Μαΐου

Παρασκευή 16 Μαΐου
Γεωργιλάκης Ανδρέας : Ένα & Ένα Μπάρ Γαλάτσι
Κορνυλάκης-Στριλιγκάς-Σταυρουλάκης : Κονάκι
Σαριδάκης Πέτρος-Κακλής Γιάννης-Κουτούζος Παναγιώτης  : Ομαλός (Θηβών 283 Τηλ 210-56 21 642)
Ψαραντώνης : Tin Pan Alley Αθήνα

Σάββατο 17 Μαΐου
Ζωιδάκης Νίκος : Super Club Πόρτο Ράφτη
Κορνυλάκης-Στριλιγκάς-Σταυρουλάκης : Κονάκι
Κοζωνάκης Ε&Θ : Κρητών Γεύσεις Μαραθώνας
Μολυμπάκης Μανώλης : Ρεβαίζι Πειραιάς
Σαριδάκης Πέτρος-Κακλής Γιάννης-Κουτούζος Παναγιώτης  : Ομαλός (Θηβών 283 Τηλ 210-56 21 642)
Ψαραντώνης : Tin Pan Alley Αθήνα

Κυριακή 18 Μαΐου

Δευτέρα 19 Μαΐου

Τρίτη 20 Μαΐου

Τετάρτη 21 Μαΐου

Πέμπτη 22 Μαΐου

Παρασκευή 23 Μαΐου
Βεζυράκης Νίκος : Κονάκι
Κεχαγιαδάκης-Λαδουκάκης : Πασιφάη
Σαριδάκης Κωστής : Ζορμπάς
Σπυριδάκης Μανώλης&Δημήτρης  : Ομαλός (Θηβών 283 Τηλ 210-56 21 642)

Σάββατο 24 Μαΐου
Βεζυράκης Νίκος : Κονάκι
Βουμβουλάκης Πέτρος : Μιτάτο live
Γαμπιεράκης Αντώνης : Γοργόνα
Κεχαγιαδάκης-Λαδουκάκης : Πασιφάη
Κονταρός Μανώλης : Jojo Cafe Bar Κυψέλη
Σαριδάκης Κωστής : Ζορμπάς
Σπυριδάκης Μανώλης&Δημήτρης  : Ομαλός (Θηβών 283 Τηλ 210-56 21 642)
Τζουγανάκης Μιχάλης : Ρυθμός Stage

Κυριακή 25 Μαΐου

Δευτέρα 26 Μαΐου

Τρίτη 27 Μαΐου

Τετάρτη 28 Μαΐου

Πέμπτη 29 Μαΐου

Παρασκευή 30 Μαΐου
Αλεξάκης Μανώλης : Κονάκι
Γεωργιλάκης Ανδρέας : Σάββας Ερμού
Κεχαγιαδάκης-Λαδουκάκης : Ζορμπάς
Μαρτσάκης Αντώνης  : Ομαλός (Θηβών 283 Τηλ 210-56 21 642)


Σάββατο 31 Μαΐου
Αλεξάκης Μανώλης : Κονάκι
Κεχαγιαδάκης-Λαδουκάκης : Ζορμπάς
Μαρτσάκης Αντώνης  : Ομαλός (Θηβών 283 Τηλ 210-56 21 642)
Μολυμπάκης Μανώλης : Γοργόνα
Τζουγανάκης Μιχάλης : Ρυθμός Stage

Κυριακή 01 Ιουνίου
Μαρτσάκης Αντώνης  : Ομαλός (Θηβών 283 Τηλ 210-56 21 642) μεσημέρι

Γλέντια Μαΐου Κρήτης


Πέμπτη 01 Μαΐου
Βάμβακας-Χαιρέτης : Aqua Cafe Bar μεσημέρι
Κορδατζάκης-Ψαρουδάκης : Ταβέρνα Κούρτσα Βαφές
Μπομπολάκης Μ-Μαρτσάκης Γ : Μεσκλά μεσημέρι
Περαθωράκης Χρήστος : Καλυψώ Καλουδιανά Κισσάμου
Πετσάκης Μιχάλης : Πάνω Χωριό Λασίθι
Ρεθεμιωτάκης Γιώργος : Ταβέρνα Ιπποκορώνιον Νίππος μεσημέρι

Παρασκευή 02 Μαΐου
Γιαμαλής Γιάννης : Νέο Κονάκι Ηράκλειο
Δραμουντάνης-Κατσουλιέρης : ΤΕΙ Χανίων
Ζερβάκης Νικηφόρου Γιώργος : Μήλον της Έριδος
Μαθιουδάκης Λευτέρης : Ρακομπερδέματα Κουμ Καπί Χανιά
Μπομπολάκης Μ-Μαρτσάκης Γ : Χάλκινα Χανιά
Χατζάκης Μάνος : Ταβέρνα Πόπη Ρέθυμνο

Σάββατο 03 Μαΐου
Ρινακάκης-Ψαρουλάκης : Περασμα Μοίρες Ηρακλείου

Κυριακή 04 Μαΐου

Δευτέρα 05 Μαΐου
Κουνάλης-Τζουλιαδάκης : ΤΕΙ Κρήτης Ηράκλειο

Τρίτη 06 Μαΐου

Τετάρτη 07 Μαΐου
Μαθιουδάκης Λευτέρης-Μαρακάκης Παναγιώτης : Συρίλι Κυδωνίας

Πέμπτη 08 Μαΐου

Παρασκευή 09 Μαΐου

Σάββατο 10 Μαΐου
Ζαμπετάκης Παύλος : Ξέφωτο Πάνω Χωριό Ιεράπετρα

Κυριακή 11 Μαΐου

Δευτέρα 12 Μαΐου
Τζουγανάκης-Ασλανίδου : Κλειστό Γυμναστήριο Ρεθύμνου Μελίνα Μερκούρη

Τρίτη 13 Μαΐου

Τετάρτη 14 Μαΐου

Πέμπτη 15 Μαΐου

Παρασκευή 16 Μαΐου
Αβυσσινός-Παξιμαδάκης : Στου Αβυσσινού
Δραμουντάνης-Κατσουλιέρης : Ταβέρνα Μύθος
Ζαμπετάκης Παύλος : Stand Up Bar Ηράκλειο
Μανωλαράκης Ανδρέας : Τα γουρουνάκια Κουνουπιδιανά Χανιά
Σγουρός Δημήτρης : Ιδιόμελο
Φαλελάκης-Περαθωράκης : Ρακομπερδέματα Χανιά

Σάββατο 17 Μαΐου
Αβυσσινός-Παξιμαδάκης : Στου Αβυσσινού
Κουμής Λευτέρης : Σκασιαρχείο Χανιά
Μανωλιούδης Γ-Κακουδάκης Κ : Ιδιόμελο Ηράκλειο
Σκουλάς Βασίλης-Τζουγανάκης Μιχάλης-Χαρούλης Γιάννης : Βουζουνεράκειο Θέατρο Ιεράπετρα

Κυριακή 18 Μαΐου

Δευτέρα 19 Μαΐου

Τρίτη 20 Μαΐου
Δαφέρμος Κώστας : Αστυράκι Μαλεβιζίου Ηρακλείου

Τετάρτη 21 Μαΐου

Πέμπτη 22 Μαΐου
Μπομπολάκης Μ-Μαρτσάκης Γ : Χάλκινα Χανιά

Παρασκευή 23 Μαΐου
Μανωλάκης Γιώργης : Ιδιόμελο Ηράκλειο

Σάββατο 24 Μαΐου
Αγγελάκης-Φράρος : Ρακομπερδέματα Χανιά
Μαθιουδάκης Λευτέρης : Επάνω Χωριό Ιεράπετρας

Κυριακή 25 Μαΐου

Δευτέρα 26 Μαΐου

Τρίτη 27 Μαΐου

Τετάρτη 28 Μαΐου

Πέμπτη 29 Μαΐου

Παρασκευή 30 Μαΐου
Αλυσσανδράκης Γρηγόρης : Το στέκι του Αμπαδιώτη Χανιά

Σάββατο 31 Μαΐου
Αλυσσανδράκης Γρηγόρης-Σαββάκης Ηλίας : Κρητικό Κονάκι Ηράκλειο

Κυριακή 01 Ιουνίου


 
Copyright © 2011. Κρητική γωνιά - All Rights Reserved
Template Created by Creating Website Published by Ms Template