Γλέντια Σεπτεμβρίου Κρήτης



Δευτέρα 01 Σεπτεβρίου


Τετάρτη 03 Σεπτεβρίου


Πέμπτη 04 Σεπτεβρίου
Πατσουράκης Γιώργος : Βιράν Επισκοπής Αγ.Νικολάου
Τζαγκαράκης-Ορφανός : Πλατεία Μοιρών

Παρασκευή 05 Σεπτεβρίου
Ρασιδάκης Μανώλης : Μοναστηράκι Λασιθίου
Σκουλάς Βασίλης : Ταβέρνα Ήλιος Σκαλέτα Ρεθύμνου

Σάββατο 06 Σεπτεβρίου
Αχίνας-Χατζάκης : Ταβέρνα 'Ηλιος Ρέθυμνο
Βεζυράκης Νίκος : Καλαμαύκα Ιεράπετρας
Μανιούδης Νικόλας : Κονάκι Ηρακλείου
Πατεράκης - Δημοτάκης : Αχλάδες Κεραμιά
Στρατάκης Γιώργος & Νίκος : Εργατικές κατοικίες Γαζίου

Κυριακή 07 Σεπτεβρίου

Δευτέρα 08 Σεπτεβρίου

Τρίτη 09 Σεπτεβρίου

Τετάρτη 10 Σεπτεβρίου

Πέμπτη 11 Σεπτεβρίου

Παρασκευή 12 Σεπτεβρίου
Μαρούλης Πέτρος : Αχλάδες Κεραμιών Χανιά

Σάββατο 13 Σεπτεβρίου
Μαρούλης Πέτρος : Φρατζεσκιανά Μετόχια Ρεθύμνου
Τζουγανάκης Μιχάλης : Πομποία Ηρακλείου

Κυριακή 14 Σεπτεβρίου
Σταυρακάκης Βασίλης : Λούκια Ηρακλείου

Δευτέρα 15 Σεπτεβρίου

Τρίτη 16 Σεπτεβρίου


Τετάρτη 17 Σεπτεβρίου

Πέμπτη 18 Σεπτεβρίου

Παρασκευή 19 Σεπτεβρίου

Σάββατο 20 Σεπτεβρίου

Κυριακή 21 Σεπτεβρίου

Δευτέρα 22 Σεπτεβρίου

Τρίτη 23 Σεπτεβρίου


Τετάρτη 24 Σεπτεβρίου
Κορδατζάκης-Ψαρουδάκης : Γιωργιούπολη Non Stop

Πέμπτη 25 Σεπτεβρίου

Παρασκευή 26 Σεπτεβρίου

Σάββατο 27 Σεπτεβρίου

Κυριακή 28 Σεπτεβρίου

Δευτέρα 29 Σεπτεβρίου

Τρίτη 30 Σεπτεβρίου

Γλέντια Σεπτεμβρίου Αθήνας



Δευτέρα 01 Σεπτεβρίου


Τετάρτη 03 Σεπτεβρίου


Πέμπτη 04 Σεπτεβρίου


Παρασκευή 05 Σεπτεβρίου
Αλυσσανδράκης Γρηγόρης : Ψηλορείτης Εξάρχεια
Σταυριανουδάκης Κυριάκος-Χαλκιάς Γιώργος Ομαλός (Θηβών 283 Τηλ 210-56 21 642)
Σταυρουλιδάκης Κώστας : Κονάκι

Σάββατο 06 Σεπτεβρίου
Γεωργιλάκης Ανδρέας : Ένα και ένα Γαλάτσι
Σταυριανουδάκης Κυριάκος-Χαλκιάς Γιώργος Ομαλός (Θηβών 283 Τηλ 210-56 21 642)
Σταυρουλιδάκης Κώστας : Κονάκι

Κυριακή 07 Σεπτεβρίου
Τζουγανάκης Μιχάλης : Αμαλιείον Μαρούσι

Δευτέρα 08 Σεπτεβρίου

Τρίτη 09 Σεπτεβρίου

Τετάρτη 10 Σεπτεβρίου

Πέμπτη 11 Σεπτεβρίου

Παρασκευή 12 Σεπτεβρίου
Δραμουντάνης Αχιλλέας Ομαλός (Θηβών 283 Τηλ 210-56 21 642)
Μαρτσάκης Αντώνης-Σταυρακάκης Βασίλης : Τεχνόπολις Γκάζι
Μπομπολάκης Μ-Μαρτσάκης Μ : Ψηλορείτης Εξάρχεια

Σάββατο 13 Σεπτεβρίου
Δραμουντάνης Αχιλλέας Ομαλός (Θηβών 283 Τηλ 210-56 21 642)

Κυριακή 14 Σεπτεβρίου

Δευτέρα 15 Σεπτεβρίου

Τρίτη 16 Σεπτεβρίου


Τετάρτη 17 Σεπτεβρίου
Χαρούλης Γιάννης : Κατράκειο Θέατρο Νίκαιας
Πέμπτη 18 Σεπτεβρίου

Παρασκευή 19 Σεπτεβρίου
Σταυρουλιδάκης Κώστας Ομαλός (Θηβών 283 Τηλ 210-56 21 642)
Στρατάκης Γιώργος & Νίκος : Συλλογος Κρητων Γαλατσιου


Σάββατο 20 Σεπτεβρίου
Βογιατζιδάκης-Μάσσαρος : Συλλογος Κρητων Γαλατσιου
Καραγιώργης Γιώργης : Γιορτή Τσικουδιάς Γέρακας
Σταυρακάκης Βασίλης : Άλσος Υμηττού
Σταυρουλιδάκης Κώστας Ομαλός (Θηβών 283 Τηλ 210-56 21 642)

Κυριακή 21 Σεπτεβρίου

Δευτέρα 22 Σεπτεβρίου

Τρίτη 23 Σεπτεβρίου


Τετάρτη 24 Σεπτεβρίου

Πέμπτη 25 Σεπτεβρίου

Παρασκευή 26 Σεπτεβρίου

Σάββατο 27 Σεπτεβρίου

Κυριακή 28 Σεπτεβρίου
Αλυσσανδράκης Γρηγόρης : Κρίταμος Καλλιθέα μεσημέρι

Δευτέρα 29 Σεπτεβρίου

Τρίτη 30 Σεπτεβρίου


Γλέντια Αυγούστου Κρήτης



Παρασκευή 01 Αυγούστου
Ζερβάκης Νικηφόρου Γιώργος : Κρητική Γή Ηράκλειο
Κουνάλης Δ&Μ Ψαρή Φοράδα
Σαριδάκης Κώστας : Κέντρο Μουρνιά Ηράκλειο

Σάββατο 02 Αυγούστου
Καραγιώργης-Αλεξανδράκης-Σουλακιώτης : Κέντρο Καρέ Ρεθύμνου
Λιγοψυχάκης Σήφης : Φόδελε
Μαρούλης Πέτρος : Πέραμα Ρεθύμνου
Περουλάκης Νίκος & Ζήνος : Τα κίτρινα ποδήλατα Χανιά
Πετσάκης Μιχάλης : Κέντρο Βασιλική Ιεράπετρα
Σαριδάκης Κώστας : Κάτω Βιάννος
Σταυρακάκης Βασίλης : Καστέλλι Πεδιάδος
Φραγκιαδάκης Μιχάλης : Αξός
Χορευτάκης Ηλίας : Γαβαλομούρι Χανιά

Κυριακή 03 Αυγούστου
Σταυρακάκης Βασίλης : Μυρτιά Ηρακλείου
Φραγκιαδάκης Μιχάλης : Πύργος Μονοφατσίου

Δευτέρα 04 Αυγούστου
Ζωιδάκης Νίκος Καλύβες Αποκορώνου (Κούμος)
Τζουγανάκης Μιχάλης : Φραγκοκάστελλο

Τρίτη 05 Αυγούστου
Ζωιδάκης Νίκος : Λαμπινή Ρεθύμνου
Περουλάκης Νίκος & Ζήνος : Βουκολιές Χανιά
Πετσάκης Μιχάλης : Κέντρο Βουλισμένη Λασίθι
Σαριδάκης Κώστας : Πύργος Ηρακλείου 

Τετάρτη 06 Αυγούστου
Μαρούλης Πέτρος : Ξηροστέρνι Αποκορώνου
Πατσουράκης Γιώργος : Καλύβες 
Περουλάκης Νίκος & Ζήνος : Κατοχώρι Χανίων
Πετσάκης Μιχάλης : Βασιλικά Ανώγεια Ηρακλείου
Μαρινάκης Αντώνης : Le Cafe Βουκολιές
Τζουγανάκης Μιχάλης : Άλσος Χλουβεράκη Σητεία
Χορευτάκης Ηλίας : Αρμένοι Ρεθύμνου

Πέμπτη 07 Αυγούστου
Ζερβάκης Νικηφόρου Γιώργος : Μοίρες Ηρακλείου

Παρασκευή 08 Αυγούστου
Ζωιδάκης Νίκος Μύρτος Λασιθίου
Μαρούλης Πέτρος : Πάνω Χωριό Λασιθίου
Σαριδάκης Κώστας : Αμιράς Ηρακλείου

Σάββατο 09 Αυγούστου
Αλεξάκης Μανώλης : Ρίζα Λασιθίου
Ζωιδάκης Νίκος : Βούβες Κισσάμου
Λιγοψυχάκης Σήφης : Χαμέζι
Μαρούλης Πέτρος : Αχλάδια Σητείας
Πετσάκης Μιχάλης : Ταβέρνα Ήλιος Σκαλέτα Ρεθύμνου
Χαρούλης Γιάννης : Βάμος Αποκορώνου

Κυριακή 10 Αυγούστου
Ζωιδάκης Νίκος Παλαιόχωρα
Μαρούλης Πέτρος : Λευκόγεια Ρεθύμνου
Χαρούλης Γιάννης : Αρκαλοχώρι Ηρακλείου

Δευτέρα 11 Αυγούστου
Μανωλιούδης Γιώργος-Κακουδάκης Κώστας : Λουτρά Ρεθύμνου
Περουλάκης Νίκος & Ζήνος : Αλικιανός Χανιά
Τζουγανάκης Μιχάλης : Άμμουδάρα Ηρακλείου

Τρίτη 12 Αυγούστου

Τετάρτη 13 Αυγούστου
Μαρούλης Πέτρος : Ταβέρνα Ήλιος Σκαλέτα Ρεθύμνου
Περουλάκης Νίκος & Ζήνος : Φραγκοκάστελλο
Τζανιδάκης Τζανής-Χριστονάκης Γιώργος : Γαράζο Ρεθύμνου
Τζουγανάκης Μιχάλης : Φορτέτζα Ρεθύμνου
Χαρούλης Γιάννης : Πισκοκέφαλο Λασιθίου

Πέμπτη 14 Αυγούστου
Γλυκόλαλος Γιώργος : Τουρλωτή Ηρακλείου
Καραγιώργης-Αλεξανδράκης-Σουλακιώτης : Τσούτσουρος Ηρακλείου
Μαρούλης Πέτρος : Λιτσάρδα Αποκορώνου
Περουλάκης Νίκος & Ζήνος : Θέρισο Χανιά
Πετσάκης Μιχάλης : Καλλονή Ηρακλείου
Σαββάκης Ηλίας : Πετροκεφάλι Ηρακλείου
Χαρούλης Γιάννης : Κουτσουράς Λασιθίου

Παρασκευή 15 Αυγούστου
Δραμουντάνης Αχιλλέας : Κυριάννα Ρεθύμνου
Λιγοψυχάκης Σήφης : Παρασπόρι Σητείας
Μαρούλης Πέτρος : Μαργαρίτες Ρεθύμνου
Περουλάκης Νίκος & Ζήνος : Λουτράκι Χανίων
Πυθαρούλης Βαγγέλης : Αιτάνια Ηρακλείου
Σαριδάκης Κώστας : Παναγιά Ηρακλείου
Τζανιδάκης Τζανής-Χριστονάκης Γιώργος : Γεράνι Ρεθύμνου
Τζουγανάκης Μιχάλης : Παλαιόχωρα

Σάββατο 16 Αυγούστου
Καραγιώργης-Αλεξανδράκης-Σουλακιώτης : Χρυσοσκαλίτισσα Χανιά
Σαριδάκης Κώστας : Μαριδάκι Ηρακλείου
Φραγκιαδάκης Μιχάλης : Γέργερη Ηρακλείου

Κυριακή 17 Αυγούστου

Δευτέρα 18 Αυγούστου
Ζερβάκης Νικηφόρου Γιώργος : Καστέλι Χανίων

Τρίτη 19 Αυγούστου

Τετάρτη 20 Αυγούστου

Πέμπτη 21 Αυγούστου

Παρασκευή 22 Αυγούστου
Φραγκιαδάκης Μιχάλης : Αγ.Νικόλαος Λασίθι

Σάββατο 23 Αυγούστου
Σαριδάκης Κώστας : Χόνδρος Ηρακλείου

Κυριακή 24 Αυγούστου

Δευτέρα 25 Αυγούστου

Τρίτη 26 Αυγούστου

Τετάρτη 27 Αυγούστου
Μαρούλης Πέτρος : Ορθές Ρεθύμνου

Πέμπτη 28 Αυγούστου
Σαριδάκης Κώστας : Αγ.Γεώργιος Λασιθίου

Παρασκευή 29 Αυγούστου
Πετσάκης Μιχάλης : Κέντρο Βασιλική Ηράκλειο
Σαριδάκης Κώστας : Χριστός Λασιθίου

Σάββατο 30 Αυγούστου

Κυριακή 31 Αυγούστου
Πετσάκης Μιχάλης : Ρουμελή Ρεθύμνου

Γλέντια Ιουλίου Κρήτης



Τρίτη 01 Ιουλίου

Τετάρτη 02 Ιουλίου
Στρατάκης Γιώργος & Νίκος Περαχώρι Ανώγεια 

Πέμπτη 03 Ιουλίου
Μανωλαράκης Ανδρέας : Ρούστικα 
Στρατάκης Γιώργος & Νίκος : Γιορτή Κρασιού Δαφνές Ηρακλείου 

Παρασκευή 04 Ιουλίου
Σαριδάκης Κώστας : Γιορτή Κρασιού Δαφνές  Ηρακλείου
Στρατάκης Γιώργος & Νίκος Ταβέρνα Προγούλης Βρύσες Αποκορώνου

Σάββατο 05 Ιουλίου
Μαθιουδάκης Λευτέρης : Πλατεία Λουτράκι Χανιά
Μαρτσάκης Αντώνης : Γιορτή Κρασιού Δαφνές Ηρακλείου
Στεφανάκης Μανώλης : Σκοπή Λασιθίου
Στρατάκης Γιώργος & Νίκος Πο.Συλ. Χωνος Μυλοπόταμος
Φραγκιαδάκης Μιχάλης : Ιδιόμελο Ηράκλειο

Κυριακή 06 Ιουλίου
Αλεφαντινός Μιχάλης : Γιορτή Κρασιού Δαφνές Ηρακλείου
Στρατάκης Γιώργος & Νίκος Κουτσουράς Ιεράπετρας

Δευτέρα 07 Ιουλίου
Αλεξάκης Μανώλης  : Γιορτή Κρασιού Δαφνές Ηρακλείου
Στρατάκης Γιώργος & Νίκος Κασταμονιτσα Ηρακλείου

Τρίτη 08 Ιουλίου
Κουνάλης Δ&Μ Γιορτή Κρασιού Δαφνές Ηρακλείου

Τετάρτη 09 Ιουλίου
Περουλάκης Νίκος & Ζήνος : Τα κίτρινα ποδήλατα Χανιά
Ζωιδάκης Νίκος Πλατεία Ροδωπού Χανιά
Μανωλιούδης Γιώργος-Κακουδάκης Κώστας Γιορτή Κρασιού Δαφνές Ηρακλείου
Μαρούλης Πέτρος : Χωραφάκια Χανιά
Στρατάκης Γιώργος & Νίκος Summer Theatro Αγ.Μαρίνα Χανιά

Πέμπτη 10 Ιουλίου
Καλλέργης Μιχάλης Γιορτή Κρασιού Δαφνές Ηρακλείου

Παρασκευή 11 Ιουλίου
Κουνάλης Δ&Μ : Κάτω Χωριό Λασιθίου
Παπαδάκης Γιώργος Γιορτή Κρασιού Δαφνές Ηρακλείου
Στρατάκης Γιώργος&Νίκος : Θέατρο Ερωφίλη Ρέθυμνο

Σάββατο 12 Ιουλίου
Γιακουμάκης Γιώργος Γιορτή Κρασιού Δαφνές Ηρακλείου
Ζωιδάκης Νίκος : Κέντρο Καλυβών Χανιά

Κυριακή 13 Ιουλίου
Σαμόλης Νεκτάριος Γιορτή Κρασιού Δαφνές Ηρακλείου

Δευτέρα 14 Ιουλίου

Τρίτη 15 Ιουλίου
Μαθιουδάκης Λευτέρης : Ταυρωνίτης Χανιά
Στρατάκης Γιώργος & Νίκος Λακώνια Αγ.Νικόλαος

Τετάρτη 16 Ιουλίου
Στρατάκης Γιώργος & Νίκος Τσαλικάκι Ηράκλειο
Φραγκιαδάκης Μιχάλης Molo Cafe Bar Αγ.Νικόλαος
Χαρούλης Γιάννης : Γαλιά Ηρακλείου

Πέμπτη 17 Ιουλίου
Στρατάκης Γιώργος & Νίκος Αυγενικη Ηρακλείου
Φραγκιαδάκης Μιχάλης Ο κήπος του Αλή Βαφή

Παρασκευή 18 Ιουλίου
Μαρούλης Πέτρος : Τάπαι Λασιθίου
Στρατάκης Γιώργος & Νίκος Καλονυκτή Ρεθύμνου

Σάββατο 19 Ιουλίου

Κυριακή 20 Ιουλίου
Μαθιουδάκης Λευτέρης : Φεστιβάλ Πλατανιά
Μαρούλης Πέτρος : Αρχαία Ελεύθερνα
Στρατάκης Γιώργος & Νίκος Βάμος Αποκορώνου


Δευτέρα 21 Ιουλίου
Ζωιδάκης Νίκος : Beach Bar Costa Costa Αγ.Μαρίνα Χανιά
Σταυρακάκης Βασίλης : Θέατρο Αγρών

Τρίτη 22 Ιουλίου
Ζωιδάκης Νίκος : Όβγορο Μαλάξα Χανίων

Τετάρτη 23 Ιουλίου

Πέμπτη 24 Ιουλίου
Μαρούλης Πέτρος : Ταβέρνα Μπάμπης Κουρνάς Αποκορώνου
Στρατάκης Γιώργος & Νίκος : Θέατρο Αγρών Κυπαρίσι

Παρασκευή 25 Ιουλίου
Μαρούλης Πέτρος : Αλόιδες Ρεθύμνου

Σάββατο 26 Ιουλίου
Κουνάλης Δ&Μ Καστέλλι Πεδιάδος
Σαμόλης Νεκτάριος Μιλλιαράδες Ηρακλείου
Στρατάκης Γιώργος & Νίκος : Κυριάνα Ρεθύμνου

Κυριακή 27 Ιουλίου
Ζωιδάκης Νίκος : Χάνδρα Σητείας
Περουλάκης Νίκος & Ζήνος : Φουρνέ Χανίων
Στρατάκης Γιώργος & Νίκος Ελιά Ηρακλείου

Δευτέρα 28 Ιουλίου
Ζωιδάκης Νίκος : Σκαλέτα Ρέθυμνο

Τρίτη 29 Ιουλίου


Τετάρτη 30 Ιουλίου
Ζωιδάκης Νίκος : Πλατεία Σούδας Χανιά
Στρατάκης Γιώργος & Νίκος Αμμουδάρα Ηρακλείου

Πέμπτη 31 Ιουλίου
Ζωιδάκης Νίκος : Σπάθα Προβλήτα Κολυμβαρίου

Γλέντια Ιουλίου Αθήνας



Τρίτη 01 Ιουλίου


Τετάρτη 02 Ιουλίου
Σταυριανουδάκης Κυριάκος-Χαλκιάς Γιώργος Ομαλός (Θηβών 283 Τηλ 210-56 21 642)

Πέμπτη 03 Ιουλίου
Σταυριανουδάκης Κυριάκος-Χαλκιάς Γιώργος : Κηποθέατρο Νίκαιας 

Παρασκευή 04 Ιουλίου
Κεχαγιαδάκης-Λαδουκάκης Ομαλός (Θηβών 283 Τηλ 210-56 21 642)
Σταυρουλιδάκης Κώστας : Λόφος Προφήτη Ηλία Αχαρναί

Σάββατο 05 Ιουλίου
Γαμπιεράκης Αντώνης Ομαλός (Θηβών 283 Τηλ 210-56 21 642)
Κακλής Γιάννης-Βακάκης Δημήτρης : 7 Δημ Σχολείου Καματερού
Μπικάκης Στέλιος : Λόφος Προφήτη Ηλία Αχαρναί

Κυριακή 06 Ιουλίου

Δευτέρα 07 Ιουλίου

Τρίτη 08 Ιουλίου

Τετάρτη 09 Ιουλίου

Πέμπτη 10 Ιουλίου

Παρασκευή 11 Ιουλίου
Ζερβάκης Γιώργος : Ταβέρνα Μαγγίνα
Βορδώνης Στέφανος Ομαλός (Θηβών 283 Τηλ 210-56 21 642)

Σάββατο 12 Ιουλίου
Βορδώνης Στέφανος Ομαλός (Θηβών 283 Τηλ 210-56 21 642)

Κυριακή 13 Ιουλίου

Δευτέρα 14 Ιουλίου

Τρίτη 15 Ιουλίου


Τετάρτη 16 Ιουλίου

Πέμπτη 17 Ιουλίου

Παρασκευή 18 Ιουλίου
Κακλής Γιάννης-Σκορδαλός Γιώργος Ομαλός (Θηβών 283 Τηλ 210-56 21 642)
Σάββατο 19 Ιουλίου
Κακλής Γιάννης-Σκορδαλός Γιώργος Ομαλός (Θηβών 283 Τηλ 210-56 21 642)
Κυριακή 20 Ιουλίου

Δευτέρα 21 Ιουλίου

Τρίτη 22 Ιουλίου


Τετάρτη 23 Ιουλίου

Πέμπτη 24 Ιουλίου

Παρασκευή 25 Ιουλίου

Σάββατο 26 Ιουλίου

Κυριακή 27 Ιουλίου

Δευτέρα 28 Ιουλίου

Τρίτη 29 Ιουλίου


Τετάρτη 30 Ιουλίου

Πέμπτη 31 Ιουλίου

Φιλικός Ποδοσφαιρικός Αγώνας τη Τρίτη 17-06-14


ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ ΣΤΙΣ 20:00 ΓΙΑ ΤΡΙΤΗ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΗ ΧΡΟΝΙΑ,
ΤΟ ΚΡΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ "ΟΜΑΛΟΣ" 
ΚΑΙ Η ΕΝΩΣΗ ΚΡΗΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ "Η ΟΜΟΝΟΙΑ"
ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΟΥΝ ΦΙΛΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟ ΑΓΩΝΑ!!!!
Eleonas Football Club Διεύθυνση:Κηφισού 147-149
(Παραπλεύρως Village Park)

Γλέντια Ιουνίου Αθήνας



Κυριακή 01 Ιουνίου
Μαρτσάκης Αντώνης  : Ομαλός (Θηβών 283 Τηλ 210-56 21 642) μεσημέρι

Δευτέρα 02 Ιουνίου

Τρίτη 03 Ιουνίου

Τετάρτη 04 Ιουνίου

Πέμπτη 05 Ιουνίου

Παρασκευή 06 Ιουνίου
Κορδατζάκης-Ψαρουδάκης  : Ομαλός (Θηβών 283 Τηλ 210-56 21 642)
Μαρτσάκης Αντώνης : Γήπεδο Αλκυων Πετρούπολη
Σταυρουλιδάκης Κώστας : Κονάκι

Σάββατο 07 Ιουνίου
Κονταρός Μανώλης : Γήπεδο Αλκυων Πετρούπολη
Κορδατζάκης-Ψαρουδάκης  : Ομαλός (Θηβών 283 Τηλ 210-56 21 642)
Σταυρουλιδάκης Κώστας : Πλ.Εθνικής Αντιστάσεως Σαλαμίνα

Κυριακή 08 Ιουνίου
Κορδατζάκης-Ψαρουδάκης  : Ομαλός (Θηβών 283 Τηλ 210-56 21 642) μεσημέρι
Σταυρουλιδάκης Κώστας : Κονάκι

Δευτέρα 09 02 Ιουνίου

Τρίτη 10 Ιουνίου

Τετάρτη 11 Ιουνίου

Πέμπτη 12 Ιουνίου

Παρασκευή 13 Ιουνίου
Γεωργιλάκης Ανδρέας : Ένα & Ένα Γαλάτσι
Κακλής Γιάννης-Σαριδάκης Πέτρος : Πέραμα
Κωνσταντάκης Μάρκος & Γιώργος : Κρήτη
Μανωλιούδης Γ-Κακουδάκης Κ : Ομαλός (Θηβών 283 Τηλ 210-56 21 642)
Σκορδαλός Γιώργος : Σύλλογος Κρητών Γαλατσίου

Σάββατο 14 Ιουνίου
Κακλής Γιάννης-Σκορδαλός Γιώργος  : 6ο Δημ.Σχολείο Αγ.Αναργύρων
Κεχαγιαδάκης-Λαδουκάκης : Πλατεία Ν.Σμύρνης
Κωνσταντάκης Μάρκος & Γιώργος : Κρήτη
Μανωλιούδης Γ-Κακουδάκης Κ : Ομαλός (Θηβών 283 Τηλ 210-56 21 642)
Σαβουιδάκης Γιάννης : Βολόσυρος
Σαριδάκης Πέτρος

Κυριακή 15 Ιουνίου

Δευτέρα 16 Ιουνίου

Τρίτη 17 Ιουνίου

Τετάρτη 18 Ιουνίου

Πέμπτη 19 Ιουνίου

Παρασκευή 20 Ιουνίου
Κορναράκης Μάνος-Αγγελιδάκης Βαγγέλης : Ομαλός (Θηβών 283 Τηλ 210-56 21 642)
Σκουλάς Βασίλης : Δημοτικό Στάδιο Αγ.Δημητρίου
Σταυρουλιδάκης Κώστας : Κονάκι

Σάββατο 21 Ιουνίου
Βουμβουλάκης Πέτρος  : Ομαλός (Θηβών 283 Τηλ 210-56 21 642)
Ζωιδάκης Νίκος Δημοτικό Στάδιο Αγ.Δημητρίου
Μαρoύλης Πέτρος : Παλλήνη 4ο Δημ.Σχολείο Σύλλογος Κρητών Κρί-Κρί
Παυλίδης Ηλίας : Μιτάτο live
Σταυρουλιδάκης Κώστας : Κονάκι
Στριλιγκάς-Σταυρουλάκης : Μικρό Δημαρχείο Ηλιούπολη

Κυριακή 22 Ιουνίου

Δευτέρα 23 Ιουνίου
Παλιουδάκης Ηλίας : Θέατρο Χυτήριο

Τρίτη 24 Ιουνίου
Στρατάκης Γιώργος&Νίκος  : Ομαλός (Θηβών 283 Τηλ 210-56 21 642)

Τετάρτη 25 Ιουνίου
Στρατάκης Γιώργος&Νίκος  : Ομαλός (Θηβών 283 Τηλ 210-56 21 642)

Πέμπτη 26 Ιουνίου
Αλυσσανδράκης Γρηγόρης : Λαγουδέρα Πέραμα

Παρασκευή 27 Ιουνίου
Αλεφαντινός Μιχάλης : Άλσος Βείκου Γαλάτσι
Κακλής Γιάννης-Σκορδαλός Γιώργος Ομαλός (Θηβών 283 Τηλ 210-56 21 642)
Σκουλάς Βασίλης : Τεχνόπολις Γκάζι
Σταυρουλιδάκης Κώστας : Κονάκι


Σάββατο 28 Ιουνίου
Κακλής Γιάννης - Αλυσσανδράκης Γρηγόρης : Πνευματικός Σύνδεσμος Κρητών Μοσχάτου-Ταύρου
Κοζωνάκης Ε&Μ : Κρητών Γεύσεις Μαραθώνας
Σταυρουλιδάκης Κώστας : Κονάκι
Στριλιγκάς-Σταυρουλάκης Άλσος Βείκου Γαλάτσι
Συμεωνίδης Σίμος-Ζαχαριουδάκης Χάρης Ομαλός (Θηβών 283 Τηλ 210-56 21 642)


Κυριακή 29 Ιουνίου

Δευτέρα 30 Ιουνίου
Ψαραντώνης-Χαίνηδες: Ηρώδειο

Τρίτη 31 Ιουνίου

 
Copyright © 2011. Κρητική γωνιά - All Rights Reserved
Template Created by Creating Website Published by Ms Template